Ochrana osobních údajů - www.testonline.cz

Naše aplikace individualizované výuky a testování vyžadují při registraci uživatele zadání

Kromě těchto údajů je v databázi ukládán vygenerovaný kód (číslo uživatele) a průběh výuky (čísla absolvovaných otázek s označením Vaší odpovědi) – tyto pseudonymizované údaje jsou používány výhradně k řízení průběhu výuky. Mimo databázi uchováváme po určitou dobu Vaše případné e-maily, odpovědi na ně, a výpisy z našich bankovních účtů s údaji, které jsou standardně poskytovány bankou.

Žádné osobní údaje nejsou zveřejňovány, ani předávány, prodávány nebo používány k marketingovým účelům.

K podpoře našich služeb užíváme provozovatele platební brány, vyžadujícího pro výkon své funkce údaje, které mu pro účely platby sami poskytnete a které s námi nejsou sdíleny. Z naší strany předáváme platební bráně pouze pseudonymizovaný číselný kód pro určení kursu a uživatele. S takovouto třetí stranou máme smlouvu o zpracování osobních údajů a jejich ochraně, vyžadující stejné zacházení s osobními údaji, jaké zaručujeme my, a výslovně zakazující používání osobních údajů k jakémukoliv jinému účelu než za účelem přímé podpory našeho portálu a jeho provozu.

Na našich stránkách používáme cookies pouze jako technické řešení přihlášení, k jiným účelům cookies nejsou použity.

Na vyžádání vaše osobní údaje po ukončení služby vymažeme. Pokud máte dotazy ohledně ochrany osobních údajů, obraťte se na info@testonline.cz.